+370 609 75000
info@oridanas.lt
I-V | 08:00 - 17:00

Iškraustymo paslaugos

PagrindinisIškraustymo paslaugos

Siūlome iškraustymo paslaugas vakarų Lietuvoje

Persikraustymas – malonus, tačiau varginantis naujas gyvenimo etapas. Tenka ne tik pasirūpinti įsikūrimu naujoje vietoje, bet ir saugiu turimų daiktų perkėlimu. Tai apima tinkamą pakavimą, pakrovimą, pervežimą ir iškrovimą. Dažniausiai perkraustymas užima išties nemažai laiko – ką jau kalbėti apie saugų kiekvieno turimo daikto perkėlimą. Tam, jog ši užduotis Jums gerokai palengvėtų, siūlome iškraustymo paslaugas. Mūsų įmonėje dirbantys specialistai pasirūpins, jog šis procesas vyktų sklandžiau, greičiau bei saugiau.

Kokias paslaugas teikiame?

Mūsų teikiamos iškraustymo paslaugos apima ganėtinai platų darbų spektrą, padedantį užtikrinti greitą ir saugų klientų persikėlimą į naują vietą:

  • Atsikratome nereikalingais baldais bei buitine technika.
  • Išvežame susikaupusias statybines šiukšles.
  • Perkraustome tiek įmonių, tiek gyventojų turtą.
  • Atliekame prekių atvežimą iš įvairių prekybos centrų.
  • Pervežame įvairius krovinius, pavyzdžiui, baldus, pianinus, seifus.

Dirbame kiekvieną dieną ir visuomet prisitaikome prie kliento poreikių. Jeigu iškraustymo paslaugų prireiks vakare arba savaitgalio metu – užtikrinsime, kad viskas įvyktų taip, kaip norite Jūs. Mūsų įmonės darbuotojai pasirūpins ne tik saugiu krovinio pritvirtinimu, tačiau ir greitu bei sklandžiu šio pristatymu į reikiamą vietą. Taipogi, esant reikalui, mielai padėsime su pakrovimo ir iškrovimo darbais. Iškraustymo paslaugas teikiame Klaipėdoje, Palangoje, Šventojoje, Šilutėje bei apylinkėse. Taip pat, klientams pageidaujant išrašome sąskaitas faktūras.

Kodėl verta pasirinkti mus?

Persikraustymas yra išties varginantis procesas. Sklandžiam šio įgyvendinimui dažniausiai reikia pagalbos, specialių įrankių bei nemažai laisvo laiko. Jeigu nenorite pečių apsikrauti papildoma našta – kreipkitės į mus. Pasirūpinsime saugia įranga, reikiamu darbuotojų skaičiumi, taipogi lanksčiai prisitaikysime prie Jums tinkamo laiko. Atminkite, jog profesionalai geriausiai išmano, kaip tinkamai supakuoti krovinius, juos pritvirtinti bei pervežti į galutinį maršrutą. Taigi, kreipdamiesi į mus sutaupysite ne tik savo laiko, tačiau taip pat užtikrinsite, jog persikraustymas būtų greitas ir saugus. Teikdami šią paslaugą beveik kasdien, puikiai žinome, kaip pasirūpinti klientų daiktais – todėl, neturėsite dėl nieko nerimauti. Tad, susisiekite nurodytais kontaktais ir susitarkime jau šiandien!

Baldų pervežimas

Iškraustymo paslaugos apima tikrai didelį skirtingų užduočių spektrą. Vienas iš klientams aktualiausių darbų – tai baldų pervežimas. Pasirūpiname, jog šie būtų tinkamai supakuoti, kokybiškai pritvirtinti bei saugiai perkelti į reikiamą vietą. Taipogi, pagelbėsime juos nunešti į transporto priemonę ir iškrauti galutinėje stotelėje. Jums nereikės rūpintis praktiškai niekuo – viskas, ką turite padaryti, tai tik susisiekti su mumis nurodytais kontaktais, jog susitartume dėl patogaus perkraustymo laiko. Siūlome ne tik profesionalius darbuotojus, tačiau ir aukščiausią kokybę už tikrai prieinamą kainą.

Ieškote statybų paslaugų įmonės?
Susisiekite ir pasikalbėkime apie jūsų projektą!

Susisiekite naudodami formą

Slapukai
Mes naudojame slapukus, kad pagerintume jūsų patirtį mūsų svetainėje. Naršydami šioje svetainėje sutinkate su mūsų slapukų naudojimu.
Sutinku Plačiau