+370 609 75000
info@oridanas.lt
I-V | 08:00 - 17:00

Tvenkinių ir prūdų kasimas

PagrindinisTvenkinių ir prūdų kasimas

Tvenkinių ir prūdų kasimas

Tvenkinių ir prūdų kasimas – tai rimtas, nemažai pasiruošimo reikalaujantis darbas. Nors galėtų atrodyti, jog nedidelį vandens telkinį nesunku susikurti ir patiems, visgi, profesionalai tai atliks daug greičiau, efektyviau bei kokybiškiau. Vienas iš svarbiausių šio darbo žingsnių – tai tinkamas ir visapusis planavimas. Svarbu surasti geriausią sklypo vietą, apsispręsti dėl vandens telkinio formos bei kitų ypatumų. Laimei, mūsų įmonė visuomet pasiruošusi Jums pagelbėti – galite jau dabar susisiekti nurodytais kontaktais ir išdėstyti savo situaciją. Pasirūpinsime, jog tvenkinių ir prūdų kasimas nesukeltų papildomo streso bei negaištų Jūsų brangaus laiko.

Ką mes siūlome?

Tam, jog palengvintume Jums kasdienybę ir padėtume pagražinti vyraujančią aplinką, siūlome šias paslaugas:

  • Naujų prūdų kasimą.
  • Senų prūdų valymą ir gilinimą.
  • Pakrančių tvarkymą.
  • Tvenkinių gilinimą bei formavimą.
  • Naujų tvenkinių kasimą.
  • Melioracijos darbus.
  • Prūdų bei tvenkinių projektavimo darbus.

Į kiekvieną situaciją žvelgiame individualiai ir stengiamės surasti geriausią sprendimą. Tad, net jeigu nesate tikri, ko tiksliai norite – drąsiai su mumis susisiekite. Komandoje dirbantys specialistai įvertins aplinkybes bei pasiūlys optimaliausią variantą, kuris įgyvendintų turimus lūkesčius.

Tvenkinių ir prūdų kasimas

Prieš pradedant naujų tvenkinių ar prūdų kasimo darbus, labai svarbu visapusiškai įvertinti situaciją. Reikia ne tik išrinkti labiausiai vandens telkiniui tinkamą vietą, tačiau atsižvelgti ir į paties kraštovaizdžio ypatumus. Pilnai suplanavus tvenkinio ar prūdo formą bei lokaciją, galima kibti į kasimo darbus. Be abejo, tai reikalauja specifinės technikos ir tam tikrų įgūdžių, todėl patariame kreiptis į profesionalus, kurie viskuo pasirūpins už Jus.

Tvenkinio ir prūdo kasimo kaina itin priklauso nuo paties vandens telkinio dydžio bei gylio. Taigi, kiekvieną situaciją vertiname labai individualiai. Dėl šios priežasties, turint bet kokių klausimų, skatiname su mumis susisiekti – visas detales aptarsime drauge.  

Melioracijos darbai

Atliekame įvairius melioracijos darbus – nuo naujų statinių įrengimo iki jau esamų rekonstravimo ar nugriovimo. Niekuomet su šiuo terminu nesusidūrusiems klientams, dažnai kyla klausimas – kur tokie darbai atliekami dažniausiai? Iš esmės, tai įgyvendinama pelkynuose bei kituose nuo vandens permirkusiuose žemės plotuose. Kasame kanalus ir klojame drenažo vamzdžius, jog esant drėgmės pertekliui, vanduo būtų pašalintas į specialius telkinius. Viską atliekame kokybiškai, operatyviai ir už prieinamą kainą – todėl nedvejokite su mumis susisiekti.

Pakrančių tvarkymas

Pakrančių tvarkymas pirmiausiai reikalauja visapusio situacijos įvertinimo. Svarbu atsižvelgti į reljefo ypatumus, telkinio dugną, augalus bei medžius. Parengę kraštovaizdžio planą, detales aptariame su klientu ir kimbame į darbus. Surenkame šiukšles, pašaliname nereikalingus augalus (jei tokių yra), atliekame kitas su valymu susijusias užduotis. Nemažai galutinio rezultato aspektų priklauso ir nuo šlaito ypatumų, todėl būtina visapusiškai įvertinti situaciją. Būtent čia geriausiai pagelbės daug patirties turintys profesionalai.

Ieškote statybų paslaugų įmonės?

Susisiekite ir pasikalbėkime apie jūsų projektą!

Susisiekite naudodami formą

Slapukai
Mes naudojame slapukus, kad pagerintume jūsų patirtį mūsų svetainėje. Naršydami šioje svetainėje sutinkate su mūsų slapukų naudojimu.
Sutinku Plačiau