+370 609 75000
info@oridanas.lt
I-V | 08:00 - 17:00

Atliekų išvežimas, konteinerių nuoma

PagrindinisAtliekų išvežimas, konteinerių nuoma

Atliekų bei nuotekų išvežimas

Tikriausiai kiekvienas norime, jog mus suptų graži ir tvarkinga aplinka. Visgi, pasirūpinti šia patiems ne visada užtenka laiko ar jėgų. Atliekų bei nuotekų išvežimas – ideali paslauga žmonėms, norintiems susitvarkyti po statybos darbų ar atsikratyti užsilikusiais, tačiau nereikalingais daiktais. Kvalifikuoti specialistai tai padarys saugiai, greitai, o svarbiausia – ekologiškai. Taigi, sutaupysite ne tik nemažai savo brangaus laiko, tačiau ir neapsikrausite pečių papildoma našta.

Atliekų išvežimas

Įvairių atliekų susikaupia paprasčiausioje kasdienybėje – tam nė nereikia užsiimti statybų darbais ar remontu. Kita vertus, nors dalimi jų nesunku atsikratyti patiems, kai kurios gali atimti kiek daugiau laiko. Juk tenka savarankiškai ieškoti efektyvių bei greitų sprendimų, kurie nepažeistų įstatymų ar nepakenktų mus supančiai gamtai. Laimei, į pagalbą galite pasitelkti profesionalus – išvežame įvairaus tipo atliekas, jog tuo apsikrauti nereikėtų Jums:

  • Pasirūpiname pakuočių atliekomis, pavyzdžiui, popieriumi, kartonu ir panašiai.
  • Išvežame įvairias statybines atliekas.
  • Pasirūpiname tinkamu asfalto, molio, akmenų atsikratymu.
  • Pašaliname medienos atliekas (pjuvenas, lapus, šakas ir panašiai).
  • Išvežame nereikalingas automobilių dalis.
  • Pasirūpiname kitomis mišriomis atliekomis.

Viskas, ką turite padaryti – tai tik susisiekti nurodytais kontaktais bei paaiškinti vyraujančią situaciją. Aptarsime Jums tinkamas sąlygas, geriausią datą ir tikslų laiką. To pakaks, jog atsikratytumėte nereikalingais rūpesčiais. Sutartu metu į vietą atvyks specialistai, atveš reikiamą konteinerį ir pasirūpins tolimesniu atliekų utilizavimu. Taigi, nedvejokite ir kreipkitės į mus jau dabar.

Nuotekų išvežimas

Susitvarkyti su nuotekomis savarankiškai – tai varginanti ir nemažai laiko atimanti užduotis. Dėl šios priežasties, daugelis asmenų kreipiasi tiesiai į profesionalus, kurie pasirūpina efektyviu bei tinkamu nuotekų atsikratymu. Tokiam darbui atlikti naudojame tik modernią techniką ir maksimaliai saugome klientų turtą nuo pažeidimų. Nuotekomis atsikratome tiek iš lauko tualetų, tiek ir iš valymo įrenginių bei specialių šulinių. Kaip jau minėjome anksčiau, viskas, ką turite padaryti – tai susisiekti su mumis nurodytais kontaktais ir išdėstyti savo situaciją. Likusiais aspektais pasirūpinsime už Jus!

Konteinerių nuoma

Norintiems su atliekomis susitvarkyti savarankiškai, siūlome konteinerių nuomą. Tai itin patogus būdas saugiai atsikratyti susikaupusiomis šiukšlėmis. Nuomojame 10m3 dydžio konteinerius ir pristatome šiuos į Jums reikalingą vietą Klaipėdoje, Palangoje, Šventojoje bei apylinkėse. Tad, belieka susisiekti nurodytais kontaktais ir susitarti dėl konkrečių detalių.

Kodėl verta kreiptis į mus?

Atliekų bei nuotekų išvežimas suteikia nemažai vargo. Reikia ne tik susirasti tinkamą įrangą – įprastai, tenka kreiptis į draugus ar pažįstamus, kurie galėtų pagelbėti viską sukrauti. Taigi, turite eikvoti ne tik savo, tačiau taip pat ir artimųjų laiką. Dėl šios priežasties, pasilengvinkite sau naštą bei prireikus pagalbos – kreipkitės į mus. Tai pagelbės sutaupyti ne tik nemažai Jūsų brangaus laiko, tačiau ir pinigų. Reikalinga įranga bei krovėjais pasirūpinsime patys. Taipogi, saugiai ir ekologiškai atsikratysime nereikalingomis atliekomis.

Ieškote statybų paslaugų įmonės?

Susisiekite ir pasikalbėkime apie jūsų projektą!

Susisiekite naudodami formą

Slapukai
Mes naudojame slapukus, kad pagerintume jūsų patirtį mūsų svetainėje. Naršydami šioje svetainėje sutinkate su mūsų slapukų naudojimu.
Sutinku Plačiau