+370 609 75000
info@oridanas.lt
I-V | 08:00 - 17:00

Pastolių nuoma

PagrindinisPastolių nuoma

Pastolių nuoma

Pastolių nuoma – itin populiari paslauga, pagelbėjanti klientams susitvarkyti su užduotimis didesniame aukštyje. Pastarieji naudojami tiek statybose, tiek įvairiuose remonto darbuose. Kokybiški pastoliai privalo užtikrinti saugumą bei patogumą – būtent tai mes ir siūlome. Atsižvelgiant į individualią situaciją, padedame parinkti geriausią komplektaciją, kuri taps nepamainomu pagalbininku, norint kokybiškai atlikti susikaupusius darbus.

Fasadiniai pastoliai

Fasadinių pastolių nuoma labiausiai tinka tuomet, kai dirbate su paprastesnės konstrukcijos statiniais. Pastarųjų pavadinimas puikiai atspindi šių paskirtį. Fasadiniai pastoliai dažniausiai naudojami dirbant su stogo danga, sienų apšiltinimu ar dažymu, langais. Vienas iš didžiausių šio pasirinkimo privalumų – tai lengvas montavimas. Taigi, gavę tinkamas instrukcijas, dauguma klientų sugeba tai atlikti savarankiškai. Visgi, viskas labai priklauso nuo aplinkybių bei statinio aukščio – esant bent mažiausiai rizikai, rekomenduojame, jog pastolius sumontuotų mūsų įmonėje dirbantys profesionalai.  

Modulinių pastolių nuoma

Priešingai nei fasadinius, modulinius pastolius dažniau renkasi su sudėtingesnėmis konstrukcijomis dirbantys klientai. Nenuostabu, jog didžiausiu šių privalumu būtų galima įvardinti universalumą. Modulinius pastolius galima naudoti tiek visiškai vienus, tiek komplektuojant kartu su fasadiniais. Komplektacija itin praverčia tokiais atvejais, kai dirbama su tribūnų įrengimu, tiltais, daugiabučių namų statybomis. Moduliniai pastoliai suteikia galimybę laisvai reguliuoti Jums tinkamą aukštį, todėl gerokai palengvina darbus, tačiau taip pat vis dar užtikrina saugumą bei komfortą. Šis pasirinkimas yra idealus tiems, kurie ieško patvarumo. Be to, moduliniais pastoliais itin patogu vaikščioti, šie suteikia galimybę darbus atlikti sklandžiau ir efektyviau. Kita vertus, pastarųjų montavimas yra kiek sudėtingesnis, tačiau nepergyvenkite – mūsų specialistai pasirūpins, jog viskas būtų įgyvendinta greitai ir saugiai.  

Pastolių montavimas

Fasadinių pastolių montavimas yra kiek paprastesnis nei modulinių. Visgi, visais atvejais rekomenduojame, jog pasikliautumėte specialistais bei leistumėte šiems tinkamai paruošti pastolius, kad Jūsų darbai būtų sklandesni bei saugesni. Kita vertus, norintiems tai atlikti savarankiškai, suteikiame visas reikalingas instrukcijas, tačiau visuomet atsižvelgiame į aplinkybes – galbūt tam tikru atveju, pasiūlysime, jog pastolius montuotų profesionalai. Bet kokiu atveju, norint sužinoti daugiau detalių, siūlome susisiekti nurodytais kontaktais. Aptarsime vyraujančią situaciją bei kartu ieškosime geriausio sprendimo.   

Kodėl verta pasirinkti būtent mus?

Konkurencingoje rinkoje siūlome ne tik prieinamas kainas, tačiau ir išties kokybišką produkciją bei puikius specialistus. Visgi, jei dar iškyla klausimų, kodėl turėtumėte pasirinkti būtent mus, štai pagrindinės priežastys:

  • Į savo darbą žiūrime labai rimtai, todėl siūlome tik pačios aukščiausios kokybės pastolius bei itin platų jų pasirinkimą.
  • Esant reikalui – mūsų įmonėje dirbantys specialistai pagelbės šiuos sumontuoti greitai ir operatyviai. Kitu atveju, suteiksime visas reikalingas instrukcijas, kaip tai atlikti savarankiškai.
  • Pastolius pristatome į Jums reikalingą vietą sutartu laiku, todėl neturėsite rūpintis praktiškai niekuo. Be to, dirbame kiekvieną dieną, todėl galite su mumis susisiekti individualiai patogiausiu metu.

Ieškote statybų paslaugų įmonės?

Susisiekite ir pasikalbėkime apie jūsų projektą!

Susisiekite naudodami formą

Slapukai
Mes naudojame slapukus, kad pagerintume jūsų patirtį mūsų svetainėje. Naršydami šioje svetainėje sutinkate su mūsų slapukų naudojimu.
Sutinku Plačiau