+370 609 75000
info@oridanas.lt
I-V | 08:00 - 17:00

Statybinės technikos nuoma

PagrindinisStatybinės technikos nuoma

Statybinės technikos nuoma

Bet kokios statybos yra ganėtinai varginantis, nemažai laiko bei lėšų reikalaujantis procesas. Tam, jog pastarasis vyktų sklandžiai, įprastai reikia ir specialios įrangos. Jeigu pagalbai su statybomis nesamdote įmonės, greičiausiai reikiamų įrankių neturėsite. Tačiau, pirkti šių taip pat neapsimoka – juk tai pareikalautų itin didelės dalies Jūsų lėšų. Tokiu atveju, pravartu pasidomėti statybinės technikos nuoma.  

Ką mes siūlome?

Mūsų įmonės siūloma statybinės technikos nuoma yra idealus variantas norintiems sutaupyti:

  • Siūlome fiskaro paslaugas bei krano nuomą.
  • Iškrauname sunkvežimius, atliekame įvairius montavimo darbus.
  • Pervežame krovininius sunkvežimius su kranu arba fiskaru visoje Lietuvoje.
  • Siūlome 2.45 x 7.7m platformą.
  • Vežame medieną, metalą, trinkeles, vagonėlius, konteinerius, granules, įvairias statybines medžiagas, žemės ūkio techniką.
  • Gabename krovinius iki 13.5 tonų; siūlome kraną su distanciniu valdymu.

Visgi, dėl konkretesnės informacijos raginame susisiekti nurodytais kontaktais. Aptarsime Jūsų individualią situaciją bei pasiūlysime geriausią įmanomą sprendimą.

Fiskaro paslaugos

Fiskaras – ganėtinai dažnai nuomojama transporto priemonė. Pastaroji pasižymi savo funkcionalumu ir yra be galo reikalinga statybose. Tai nepamainomas pagalbininkas, norint pakelti itin sunkius krovinius, tarkime, paletes, stiklo paketus, metalo konstrukcijas ir panašiai. Be to, fiskaras padeda atlikti montavimo bei demontavimo darbus.

Mūsų įmonė siūlo tiek sunkvežimio su kranu nuomą, tiek Jūsų krovinių pervežimą visoje šalyje. Visgi, norėdami sužinoti detalesnę informaciją, susisiekite su mumis nurodytais kontaktais. Plačiau aptarsime Jūsų situaciją ir ieškosime optimaliausio sprendimo. Tačiau, mūsų siūloma statybinės technikos nuoma yra puikus būdas gauti aukščiausią kokybę už prieinamą kainą.

Kodėl verta pasirinkti būtent mus?

Labai griežtai ir atsakingai žiūrime į savo įrangos kokybę – dėl šios priežasties, siūlome tik visapusiškai tvarkingas transporto priemones. Užtikriname, jog nuomojama technika atitiktų visus reikalavimus ir nuolat tikriname šios būklę. Taipogi, tokioje konkurencingoje rinkoje siūlome išties prieinamas kainas. Individualiai atsižvelgiame į kiekvieno kliento užsakymą, įvertiname situaciją bei siūlome optimaliausią sprendimą. Taip pat užtikriname maksimalų saugumą, greitį ir stengiamės, jog darbai įvyktų kiek įmanoma efektyviausiai. Tad, jeigu Jums reikalinga statybinės technikos nuoma – nedvejokite bei susisiekite su mumis jau dabar.

Ieškote statybų paslaugų įmonės?

Susisiekite ir pasikalbėkime apie jūsų projektą!

Susisiekite naudodami formą

Slapukai
Mes naudojame slapukus, kad pagerintume jūsų patirtį mūsų svetainėje. Naršydami šioje svetainėje sutinkate su mūsų slapukų naudojimu.
Sutinku Plačiau